KONST / Litografier / Färglitografi 16253200
nr 1625 3200
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 84/90. Färglitografi, bildmått: 89x65 cm, yttermått inklusive ram: 103x78 cm
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juni 2024
kl 18:16:01
30/5 22:22:19
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson